Vítajte u nás → E-shop v plnej prevádzke → Zdarma preprava pri nákupe nad 100,-€

O nás

Niečo malo o našej firme

Sme nadšenci dizajnu,  ktorým pojem štýl nie je cudzí.  Prinášame originalitu, jedinečnosť a nadčasovosť.  Nebojíme sa vybočiť zo stereotypu masových trendov. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. 

Naším snom je dodať Vašim domácnostiam nápaditosť štýlovým a moderným nábytkom od svetoznámych dizajnérov. O nadčasovom dizajne severskej kvality už nemusíte len snívať, s nami si ho odteraz môžete vychutnať. 

Sme verní našej láske k dizajnu.  Preto u nás vždy nájdete tie najhorúcejšie a najaktuálnejšie trendy, ktoré hýbu svetom. Všetko, čo vieme, pri práci aktívne využívame a nič nám nerobí väčšiu radosť, ako sa o to môcť s Vami podeliť.

Ponúkame pestrú škálu sortimentu, od moderného nábytku, cez industriálny až po ten luxusný, aby sme uspokojili želanie i toho najnáročnejšieho zákazníka. Snívate o lustri z ametystu, swarovského kryštálu, medi či mramoru? V našej ponuke nájdete unikátne kúsky z celého sveta. 

Dizajnový nábytok ako výhodná investícia do budúcnosti ? Zvýšte hodnotu Vašej nehnuteľnosti a zariaďte ju kvalitne a nadčasovo. Nedôverujete vlastnej predstavivosti? Súčasťou našej ponuky je aj 3D interiérová vizualizácia. Spojením Vašich predstáv a našich skúseností docielime ideálny výsledok . 

Náš prístup je vedený profesionálne a v individuálnom duchu. Kreativita je to, čo nás dokonale vystihuje. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá, aj preto neustále zdokonaľujeme náš servis a poradenské služby pre Vaše pohodlie. S úsmevom na tvári sme tu vždy pre Vás.